Kontaktné údaje

Chcete si dohodnúť obhliadku, porozprávať sa o Vašich predstavách alebo sa zaujímate o naše skúsenosti? Kontaktujte nás, radi sa s Vami stretneme.

Kontaktné údaje

MAŤKO spol. s.r.o.
Seberíniho 9, 821 03  Bratislava

Kancelária sa nachádza v Hoteli Bratislava, 2. poschodie, č. dverí 266. Vašu návštevu si dohodnite vopred telefonicky alebo mailom. Ďakujeme.

Fakturačné údaje

IČO: 31392679
DIČ: 2020347164
IČ DPH: SK2020347164
Bankové spojenie: Unicredit Bank a.s., Bratislava
Číslo účtu: 6612093006/1111

Stavebná činnosť

Ing. Marián Drahoš
0905 342 051

Povedali o nás

“Firma, ktorá vždy hľadá a nájde technické riešenie, jedná a nájde dohodu.”

Ing. Roman Hollý, konateľ spoločnosti Motor Partner spol. s r.o., najväčšieho predajcu áut Citroen na Slovensku

“Spolupráca s touto firmou na spoločných projektoch sa začala už v roku 2004 a vzájomná spokojnosť z nás robí perspektívnych partnerov aj do budúcnosti.”

Juraj Daňa, manažér stavieb, IBEX spol. s r.o. Banská Bystrica

“Možno až vo finále sme docenili to, že sme od samého začiatku mali len jedného partnera – na projekt, na pozemok, na inžiniering, na stavbu, na kolaudáciu. O našej budove vedeli úplne všetko a dokázali to využiť následne aj pri hľadaní vhodného nájomcu.”

Zuzana Karovičová, konateľka spoločnosti GM Electronic Slovakia s.r.o. Bratislava

Essay writing is a specialty of custom writing service providers. A well-written essay is a key to winning any award, job, or grade. It doesn’t matter if the paper is written by a student or an experienced professional, what’s important is that the work is of excellent quality and is free from plagiarism. It will show up in the grades if the essay https://artmight.com/user/profile/162252 is incomplete, has poor grammar, or is written in a bad format. Many high school students who fail the class are http://www.articledude.com/classifieds/user/profile/246878 writing poor essays and don’t know how to improve them.

The same applies to term papers. Writing a https://macventurecapital.com/truebill-top-5-best-money-saving-apps-to-have-in-2020/ term paper is similar to custom writing in the way that good content, consistent spelling, proper grammar, and correct sentence construction are essential. Term papers must have a clear structure and follow a particular pattern. Many students rush through essay writing, leaving the final draft until the last minute or plagiarizing other people’s work. https://www.wespeak.com/read-blog/9025_homework-help-college-how-to-gauge-a-genuine-service-for-hire.html This results in students’ essays being graded below what they should for https://www.hellaop.com/simplifying-essential-details-for-us-writers/ their work.

A course on essay custom-writing service is a must for any writer who wants to be an expert essay writer. This way, not only do writers learn how to make their essays stand out and be recognized, but also learn how to make them sell. If you want to be the next Mark Twain, you need to learn how to be an expert essay writer.