Vznik spoločnosti

Spoločnosť MAŤKO s.r.o. sme založili v roku 1994 so zameraním na obchodnú a stavebnú činnosť. Postupne sme sa vyprofilovali na spoločnosť, ktorá síce nie je veľká, ale dokáže svojim klientom ponúknuť nielen drobnú rekonštrukciu, ale i komplexné služby v stavebnej a realitnej činnosti.

Zameranie spoločnosti

Osvedčila sa nám spolupráca s firmami, ktoré potrebovali pre svoju činnosť nové priestory a našej spoločnosti zadali svoje požiadavky. Na základe konkrétnych predstáv sme našli pre klienta vhodný pozemok, dali sme vypracovať projekt, vybavili územné a stavebné povolenie, zrealizovali sme stavbu inžinierskych sietí i objektov samotných, zabezpečili kolaudáciu.

V realitnej oblasti sme sa spočiatku zameriavali na predaj a kúpu pozemkov, ale s pribúdajúcimi klientmi sme našu činnosť rozšírili i na predaj, kúpu a prenájom bytov, domov a nebytových priestorov.

Spolupráca

V rámci našej činnosti spolupracujeme s viacerými firmami, ktoré sa špecializujú na dodávky konkrétnych materiálov a prác. Máme vytvorený i stály tím externých spolupracovníkov, vďaka ktorým vieme vyjsť našim stavebným i realitným klientom takmer vždy v ústrety. Spolupracujú s nami architekti Ing.arch. Marián Rusnák, Ing.arch. Ivo Varga a Ing.arch. Radovan Vranka, geodet Ing. Milica Vašková, súdny znalec Ing. Igor Nitranský, znalec v odbore stavebníctvo Ing. Marián Drahoš, advokát JUDr. Radoslav Olijáš. V rámci hypotekárnych úverov spolupracujeme s Unicredit Bank.

Našim cieľom je spokojný zákazník, preto dokážeme splniť i následné požiadavky, napríklad zabezpečiť správu nami postavenej budovy, prenajať nadbytočné priestory v nami postavenom objekte ďalšej firme, zabezpečiť zariadenie služobných bytov.

Povedali o nás

“Firma, ktorá vždy hľadá a nájde technické riešenie, jedná a nájde dohodu.”

Ing. Roman Hollý, konateľ spoločnosti Motor Partner spol. s r.o., najväčšieho predajcu áut Citroen na Slovensku

“Spolupráca s touto firmou na spoločných projektoch sa začala už v roku 2004 a vzájomná spokojnosť z nás robí perspektívnych partnerov aj do budúcnosti.”

Juraj Daňa, manažér stavieb, IBEX spol. s r.o. Banská Bystrica

“Možno až vo finále sme docenili to, že sme od samého začiatku mali len jedného partnera – na projekt, na pozemok, na inžiniering, na stavbu, na kolaudáciu. O našej budove vedeli úplne všetko a dokázali to využiť následne aj pri hľadaní vhodného nájomcu.”

Zuzana Karovičová, konateľka spoločnosti GM Electronic Slovakia s.r.o. Bratislava